Uzatılmış garanti

Neden uzatılmış garantiyi seçmeliyim?

Uzatılmış garanti, iki yıllık yasal Avrupa garantisine ek olarak size üç yıllık ekstra güvenlik sağlar. Bu, bu süre boyunca kısa devreden, sudan ve lambada meydana gelebilecek diğer kusurlardan kaynaklanan hasarlara karşı korunacağınız anlamına gelir. Her şeyden önce, size gönül rahatlığı verir. Sizin hayatınızı zorlaştırmayı asla istemeyiz.

Yasal garanti süresi Üç yıl uzatılmış garanti
İki yıl Beş yıl

 

Uzatılmış garanti beni nasıl korur?

Kısa devre hasarı

Kısa devre herhangi bir zamanda meydana gelebilir. Bu genellikle, lamba bağlantısı sırasında bir veya daha fazla elektrik kablosu temas ettiğinde olur. Güzelim lambanızı mahvedebilir. Kısa devre yasal garanti kapsamında mı? Hayır, ancak 3 yıllık ekstra uzatılmış garanti ile artık bunun için endişelenmenize gerek yok.

Düşme ve darbe hasarı

Kazalar beklenmedik bir anda gerçekleşir. Lambanızın montajını tam olarak gerçekleştirmediniz veya lambanıza zarar veren başka bir sebep mi var? Bu oldukça keyifsiz bir durum. Neyse ki, düşme ve çarpma hasarları bile sigorta paketimiz kapsamında. Ardından kırılan lambanızı yenisiyle değiştirtebilirsiniz.

Sudan kaynaklanan hasar

Lambanız suyla temas ettiğinden dolayı hasar mı gördü? Ürününüzü yenisi ile değiştirtebilirsiniz. Elbette, lambayı yalnızca tasarlandığı yere yerleştirmenizi bekliyoruz. Tam olarak hangi lambayı nereye yerleştireceğinizi bilmiyorsanız, daha fazla bilgi için IP değerleri hakkındaki yazımızı okuyun.

Değiştirilemez LED

Değiştirilemez LED, ışığın ışık tertibatına entegre olduğu anlamına gelir. Işık modülü lambaya sabitlenmiştir. Bu nedenle, satın aldığınız lamba ile ayrı bir ampul sipariş etmenize gerek yoktur. Bu LED modülünü lambadan çıkaramazsınız ve dolayısıyla değiştiremezsiniz. Bu, lamba arızalanırsa çok can sıkıcı hale gelir. Uzatılmış garanti ile güvence altında olursunuz ve bizden yeni bir lamba alırsınız.

Uzatılmış garantiyi her ürün için alabilir miyim ve bunun maliyeti nedir?

Fiyatı ₺775,00 'dan düşük olan hiçbir ürün, ampuller ve aksesuarlar uzatılmış garanti kapsamında değildir. Bir ürün koşulları karşılıyorsa, uzatılmış garanti, minimum ₺315,00 olmak üzere ürün fiyatının 15% 'sine mal olur. Her ürün için ek bir uzatılmış garanti satın alıp alamayacağınız belirtilir.

Uzatılmış garantiyi nasıl satın alacağım?

Bir ürün seçerken, Ekstra Uzatılmış Garanti'yi alışveriş sepetinize ekleme seçeneğine sahipsiniz. Bu seçeneği işaretleyebilirsiniz. Uzatılmış garanti, sipariş işlemine devam ettiğinizde siparişinize eklenir'. Elbette, uzatılmış garantiyi seçmek zorunlu değildir.

Ürününüz uzatılmış garanti kapsamındaysa prosedür aşağıdaki şekilde devam eder

  1. Uzatılmış garanti kapsamındaki ürünün daima aynısını veririz.
  2. Aynı ürün artık mevcut değilse, size eşdeğer bir ürün veririz.
  3. Eşdeğer ürün yoksa, satın alma değerinde bir alacak kuponu veririz.
  4. Hiçbir şekilde para iadesi yapmıyoruz.

Dolandırıcılık durumunda, lambaveaydinlatmauzatılmış garantiyi tek taraflı olarak iptal etme ve uzatılmış garantinin satın alma değerini oransal olarak kredilendirme hakkına sahiptir.