Ücretsiz Kargo ₺11300 üzeri siparişlerde.

₺11300 veya daha yüksek bir sipariş değeriyle lambalarınızı ücretsiz olarak teslim edeceğiz! 22.00 uur'dan önce verilen siparişler aynı gün gönderilir.

30 gün iade politikası

Bazen bir üründen tamamen memnun kalmazsınız. O zaman tabii ki iade edebilirsiniz. Biz memnuniyetle bununla ilgileneceğiz. Satın almanızı teslimatın üzerinden 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Osram fare transformatörü 70VA

₺875,00
this price may change in 4 days
KDV Dahil

Ücretsiz Kargo ₺11.300'ten itibaren

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Ekibimiz haftada 5 günü gün hizmetinizdedir.

Her hafta stok durumu ve önceki haftanın satışlarına bağlı olarak fiyatlarımız değişebilir. Bu yüzden fiyatlar artırılabilir veya düşürülebilir, ancak daha önce olduğu gibi aynı kalabilir. Fiyatın yeniden belirleneceği gün, fiyatla belirtilen gün sayısı i


Gösterilen tasarruf her zaman önerilen fiyata dayanır. Bu önerilen fiyat (MSRP), ürünün üreticisi tarafından önerilen perakende satış fiyatıdır. Lambaveaydinlatma önerilen fiyatı referans fiyat olarak belirtir.

Ayrıntılar

Osram transformatör son derece kompakttır, evrensel olarak kısılabilir ve en zor kurulumlarda kolayca kullanılabilir. Yüksek bir alternatif voltajı, yani 230 Volt'tan 12 Volt'a dönüştürmek istediğinizde bir transformatör kullanırsınız. Transformatör, sürücü ile aynıdır, ancak birkaç lambayı aynı anda kontrol eder. Osram fare dönüştürücü 70VA, size 2 lamba (veya kullanılan kablo kesitine bağlı olarak 4 lamba) bağlama seçeneği sunar. Bu elektronik halojen transformatör, 20W'tan maksimum 70 Watt'a kadar 12V lambalar (düşük voltaj) için uygundur. Hem arka kenar karartıcı hem de ön kenar karartıcı ile kısılabilir.
3,5 cm yüksekliğe ve 11 cm uzunluğa sahiptir.

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler
Ürün Detayları 
Ürün numarası23667
KısılabilirIşık ayar anahtarı yok
Genel 
EAN04050300442310
MarkaOsram
Ağırlık0.1 kg
Sizes & Weight 
Genel boyutlarYükseklik 3,5 cm - uzunluk 11 cm - genişlik 5 cm
Ambalaj ebatlarıYükseklik 11 cm - uzunluk 6 cm - genişlik 3 cm
Technical Spec's 
Besleme gerilimi12V
Kablo ve fiş ile birlikteHayır, kablo ve fiş olmadan

Servis ve İadeler

Servis Servis

Senin için buradayız, atmosfer için daha fazla alan yaratmak için. İşte bu yüzden satın almanla ilgili 30 gün düşünme süresi alıyorsun, tüm ürünlerimiz garantisi ile geliyor, ve haftanın 5 günü günü kolayca ulaşılabiliriz.

İadeler İadeler

Siparişinizden memnun kalmamanız durumunda bize kolaylıkla geri gönderebilirsiniz. Siparişinizin tümünü ya da bir kısmını iade etmek için 30 gün süreniz olacaktır.

Bize [email protected] adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz..

  • 11300 ₺'dan itibaren ücretsiz kargo
  • 30 gün ücretsiz iade

Ürün soruları

Henüz soru yok. Soruyu sormak için ilk siz olun!