Ücretsiz Kargo ₺11300 üzeri siparişlerde.

₺11300 veya daha yüksek bir sipariş değeriyle lambalarınızı ücretsiz olarak teslim edeceğiz! 22.00 uur'dan önce verilen siparişler aynı gün gönderilir.

30 gün iade politikası

Bazen bir üründen tamamen memnun kalmazsınız. O zaman tabii ki iade edebilirsiniz. Biz memnuniyetle bununla ilgileneceğiz. Satın almanızı teslimatın üzerinden 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Peha çerçeve 1 katlı canlı beyaz

₺209,00
this price may change in 3 days
KDV Dahil

Ücretsiz Kargo ₺11.300'ten itibaren

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Ekibimiz haftada 5 günü gün hizmetinizdedir.

Her hafta stok durumu ve önceki haftanın satışlarına bağlı olarak fiyatlarımız değişebilir. Bu yüzden fiyatlar artırılabilir veya düşürülebilir, ancak daha önce olduğu gibi aynı kalabilir. Fiyatın yeniden belirleneceği gün, fiyatla belirtilen gün sayısı i


Gösterilen tasarruf her zaman önerilen fiyata dayanır. Bu önerilen fiyat (MSRP), ürünün üreticisi tarafından önerilen perakende satış fiyatıdır. Lambaveaydinlatma önerilen fiyatı referans fiyat olarak belirtir.

Ayrıntılar

Evinizi Peha çerçeve sade canlı beyazla tamamlayın. Zamana meydan okuyan tasarımıyla bu kapak çerçevesi her anahtara mükemmel uyum sağlar. ETH markası kaliteyi ve sürdürülebilirliği garanti eder. 0,5 cm yükseklik, 8,2 cm uzunluk ve 8,2 cm genişlikteki kompakt ambalaj boyutlarıyla bu kapak çerçevesi kullanışlı ve zariftir. Anahtarlarınızı Peha'nın canlı beyaz kapak çerçevesinin zarif görünümüyle yükseltin.

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler
Ürün Detayları 
Ürün numarası14833
KısılabilirHayır, ışık kısma anahtarı dahil değil
Genel 
EAN04010105201819
MarkaETH
Sizes & Weight 
Ambalaj ebatlarıYükseklik 0,5 cm - uzunluk 8,2 cm - genişlik 8,2 cm

Servis ve İadeler

Servis Servis

Senin için buradayız, atmosfer için daha fazla alan yaratmak için. İşte bu yüzden satın almanla ilgili 30 gün düşünme süresi alıyorsun, tüm ürünlerimiz garantisi ile geliyor, ve haftanın 5 günü günü kolayca ulaşılabiliriz.

İadeler İadeler

Siparişinizden memnun kalmamanız durumunda bize kolaylıkla geri gönderebilirsiniz. Siparişinizin tümünü ya da bir kısmını iade etmek için 30 gün süreniz olacaktır.

Bize [email protected] adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz..

  • 11300 ₺'dan itibaren ücretsiz kargo
  • 30 gün ücretsiz iade

Ürün soruları

Henüz soru yok. Soruyu sormak için ilk siz olun!