Şartlar ve Koşullar - Sosyal Medya

Bizimle sosyal medyada bir lampandlight modu anını paylaştığınızı görmek harika! Fotoğrafınızla başkalarına ilham verebileceğimize eminiz! Bu yüzden fotoğrafınızı kullanmak istiyoruz. Bunu yapmak için izninize ihtiyacımız var. Fotoğrafınızı kullanıp kullanamayacağımızı soran fotoğrafınızın altına yanıt vereceğiz ve sorun olmazsa hashtag'iyle yanıt vermeniz harika olur. Fotoğrafınızın altına yanıt vererek fotoğrafınızı kullanıp kullanamayacağımızı soracağız ve sorun değilse hashtag'i ile yanıtlayabilirseniz harika olur.

Neye onay veriyorsunuz?

Fotoğrafınızı çok ilham verici bulduğumuz için hayranlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız! Onay talebimize yanıt verirseniz, aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz:

 • İçeriği tüm sosyal medya kanallarımızda paylaşabiliriz. Örneğin: Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn ve YouTube.
 • İçeriği çevrimiçi reklamlarımız, e-posta bültenimiz ve diğer çevrimiçi ifadelerimiz için kullanabiliriz.
 • İçeriği, QLF holdingi altındaki tüm etki alanlarında kullanabiliriz. Haklar, Lampenlicht BV'ye doğrudan veya dolaylı olarak bağlı olan tüm kuruluşlara veya tüzel kişilere verilir.
 • İçeriği çevrimdışı medyamızda, örneğin el ilanları ve afişlerde kullanabiliriz.
 • İçeriğiniz veya türev çalışmalarınızla ilgili olarak herhangi bir telif hakkı veya diğer ücret talebinden feragat edersiniz.
 • Kişilik haklarınızı saklı tutarsınız. Aşağıda kişilik haklarınız ve bunları nasıl kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
 • İçeriği, hizmetlerimiz veya üçüncü taraf hizmetleri aracılığıyla ticari amaçla dağıtmak ve çoğaltmak için bize münhasır olmayan bir ticari hak veriyorsunuz. Bunun için herhangi bir kısıtlama veya sınırlama yoktur.

İzin yok/fotoğraf silinsin mi?

Fotoğrafınızı kanallarımız için kullanmamızı istemiyor musunuz? O zaman hiçbir şey yapmanıza gerek yok. #yeslampandlightie ile yanıt vermezseniz, fotoğrafınızı kullanmayacağız. Önceden izin verdiniz ve şimdi fikrinizi değiştirdiniz ve artık fotoğrafınızı kullanmamızı istemiyor musunuz? Öyleyse, lütfen [email protected]'ye e-posta gönderin.

Kişilik haklarınızı kullanmak

Aşağıdaki kişilik haklarına sahipsiniz:

 • Adınızı (ad ve/veya soyadı veya sosyal medya profil adı) eklememizi isteyebilirsiniz.
 • Bizden içeriğinizi hiç değiştirmememizi isteyebilirsiniz (örneğin, filtre uygulamayın veya fotoğrafı kırpmayın).
 • İçeriğinizi belirttiğiniz (sosyal) medya kanallarında veya platformlarında kullanmamamızı isteyebilirsiniz.
 • İçeriğinizi değiştirebilir ve değiştirilmiş versiyonu kullanmamızı isteyebilirsiniz.

Kişilik haklarınızdan birini veya birkaçını kullanmak isterseniz[email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Biz de talebinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Aksi takdirde, talebinizi onayın çekilmesi olarak yorumlayacak ve buna göre sizi bilgilendireceğiz.

Gizliliğinizin ve kişisel verilerinizin korunması

Fotoğraflarınız kişisel veri olarak kabul edilebilir. Fotoğraflarınızı istediğimiz şekilde kullanmamıza izin verirseniz, izniniz aynı zamanda fotoğraflarınızı işlemek için gizlilik yasasının temelini oluşturur. Onayınızı istediğiniz zaman[email protected] adresine e-posta göndererek geri çekebilirsiniz. O zaman, fotoğraflarınızı daha fazla paylaşmayı durduracağız ve onları sosyal medyamızdan ve dahili sistemlerimizden kaldıracağız. Onayınızı geri çekmeniz yalnızca fotoğrafınızın gelecekteki kullanımlarıyla ilgilidir, daha önce onayınızla gerçekleşmiş olan kullanımlarla ilgili değildir. Örneğin, el ilanları veya afişler zaten basılmış ve dağıtılmışsa veya haber bültenleri gönderilmişse, bunu geri alamayız.

Gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi korumaya nasıl devam ettiğimiz ve bu konuda hangi haklara sahip olduğunuz Gizlilik ve Çerez Bildirimimizden okunabilir.