lambaveaydinlatma hakkında

Lambaveaydinlatma 2007 yılında Hollanda'nın Valkenswaard adlı bir kasabasında küçük bir aydınlatma mağazası olarak başladı. On bir yıl sonra, Lambaveaydinlatma Avrupa'da aydınlatma sektöründe pazar lideridir. Misyonumuz, müşterilerimizin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre atmosfer ve fonksiyonel aydınlatma için daha fazla alan yaratmalarına yardımcı olmaktır.

Şu anda en büyük satış pazarlarımız olan Hollanda, Belçika ve Almanya'nın da aralarında bulunduğu 39 ülkede internet mağazaları bulunan uluslararası bir şirketiz. Avrupa'nın her yerinde müşteri hizmetleri ofislerimiz var.


Lambaveaydinlatma hızla büyüyen bir şirkettir. Stoğumuzda siparişe hazır 3000'den fazla ürün bulunmaktadır. Bir müşteri olarak, aydınlatma ile ilgili her türlü sorunuz veya sorunuz için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için buradayız!

Tedarikçi Kimliği

Lamp en Licht Online B.V., adı altında faaliyet gösteren "lambaveaydinlatma.com.tr"
İşletme adresi: Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar sk. Uygur İş merkezi no: 4 iç kapi no: 2 Beşiktaş Istanbul

E-posta adresi: [email protected]

Ticaret Odası Kayıt numarası: 458858-5
Vergi numarası: 3871350518

Avrupa Komisyonu, https://ec.europa.eu/consumers/odr/ adresinden erişilebilen çevrimiçi uyuşmazlık çözümleri (ODR) için bir platform sağlar. Bir tüketici uyuşmazlık çözüm kurumu nezdinde mahkeme dışı uyuşmazlık çözümü işlemlerine katılmaya hazırız.