Şarj edilebilir yer lambaları

Burada pil ile çalışan taban lambalarını bulun

Ev veya bahçenize şarj edilebilir taban lambalarımızla samimiyet katın. Kendiniz pil çalıştıran, kablosuz, pratik ve trendi taban lambalarının rahatlığını ve çok yönlülüğünü yaşayın. Koleksiyonumuzu keşfedin ve alanınızı kendi isteğinize göre aydınlatın!

Şarj edilebilir yer lambaları
3 Ögeler
Filtrele ve sırala
Set Descending Direction
3 Ögeler
Filtrele ve sırala
Set Descending Direction

Kablosuz zemin lambaları, pratik ve şık

Pil destekli ayaklı lambalar, herhangi bir oda için çok yönlü ve esnek bir aydınlatma çözümü sunar. Kablosuz kontrolün rahatlığıyla, bu lambaları prizlerin yerinden endişe etmeden serbestçe yerleştirebilirsiniz. Oturma odasının kuytu bir köşesinde okurken ekstra ışığa ihtiyacınız olup olmadığı, yatak odasında atmosferik bir alan yaratmak isteyip istemediğiniz veya kablolarla uğraşmadan dış mekanı aydınlatmak isteyip istemediğiniz önemli değil. Pil destekli ayaklı lambalar, herhangi bir mekânı istediğiniz gibi aydınlatma özgürlüğü sunar. Dış mekan için bir ayaklı lamba seçerseniz, lambanın minimum IP derecesinin IP44 veya daha yüksek olması gerektiğini unutmayın. O zaman lamba dış mekan kullanımı için uygundur. Kablosuz ayaklı lambalarımız modernden endüstriyel tarza kadar farklı stillerde mevcuttur. Dolayısıyla her zaman iç mekanınıza mükemmel uyum sağlayacak doğru ayaklı lambayı bulabilirsiniz. Kısacası, kablosuz ayaklı lambalar, aydınlatmalarında konfor, esneklik ve tarz arayanlar için ideal bir seçenektir.

Zemin lambalarımızı şarj etme

Ürün yelpazemizde, USB-C kablosu aracılığıyla şarj edilebilen ayaklı lambalar bulacaksınız. Ayrıca, hem sürdürülebilir hem de kullanımı kolay olan güneş enerjisiyle çalışan ayaklı lambalar da sunuyoruz. Şarj seçeneklerine sahip olmaları sayesinde lambalar iç mekan ve dış mekanda kullanılabilir. Modern teknolojiyi tercih etseniz de, çevre dostu çözümleri tercih etseniz de, sizin için mükemmel aydınlatma seçeneğimiz var.

Şarj edilebilir zemin lambalarımızla ilgili herhangi bir sorunuz var mı?

Teknik özellikler, dayanıklılık hakkında daha fazla bilgi almak isteseniz veya doğru seçimi yapamıyor musunuz? Müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bunun için sohbet fonksiyonu, e-posta veya telefon ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Size memnuniyetle yardımcı oluruz! Birlikte, sizin için en iyi karara varacağız.

new