Ticari aydınlatma

Bir ticari müşteri olarak, lambaveaydinlatma'da özel tekliflerden, özel indirimlerden yararlanacak ve her zaman en düşük fiyatı ödeyeceksiniz. QAZQA Professional koleksiyonumuz ayrıca ticari müşteri için özel olarak tasarlanmıştır. Bu aydınlatma, kurulumu kolay olmasının yanı sıra ticari müşterilere özeldir.Neden ticari olarak sipariş vermelisiniz?

  • Her zaman en düşük fiyata! - Bir ticari müşteri olarak, lambaveaydinlatma'da özel indirimlerle her zaman en düşük fiyatı ödersiniz. Lambaveaydinlatma'daki promosyon indirimi standart indirimden daha yüksekse, her siparişinizde size iyi bir marj sağlamak için ek bir indirim yapılacaktır.
  • QAZQA Professional koleksiyonunda özel indirim - Bu ürün grubu tamamen ticari ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Örneğin, kurulum süreci çok kolaydır ve ürün grubu, çok çeşitli (gömme) spot ışıklar ve ray aydınlatmasından oluşur. Lambaveaydinlatma'daki normal teklifler QAZQA Professional için geçerli olmasa da bir ticari müşteri olarak indiriminiz hâlâ geçerlidir.

*Ticari müşteriler için sadakat bonusumuzun açıklamasını buradan görüntüleyin!

 

 

 


Kurumsal aydınlatmanın özü

Kurumsal imaj için iyi bir ticari aydınlatma şarttır.Lambaveaydinlatma olarak her sektörün farklı ihtiyaçlarının olduğunun ve bunun aydınlatma seçimini de etkilediğinin bilincindeyiz. İster ofis binaları, ister yemekhaneler, ister profesyonel dış mekan aydınlatmaları, ister hizmet kuruluşları ve ticari işletmeler olsun. Geniş ürün yelpazemiz, aydınlatmamızın her ticari kullanıma uygun olmasını sağlar. Hem işlevsel hem de atmosfer güçlendirici.

 

Oda tipine bağlı olarak (bu alanın hem boyutları, hem iç mekanı hem de tarzı), bir dizi unsuru dikkate almak önemlidir. Aydınlatma planı özellikle belirleyicidir. Bir odanın kullanılabilirliği, nereye ve kaç ışık noktasının yerleştirildiğine dayanır. İş dostu bir ortam için yeterli lümen de önemliyken, konaklama sektörü esas olarak davetkar bir atmosfer etrafında döner. Gerekirse, teknik aydınlatma danışmanlarından oluşan ekibimiz bir aydınlatma planının hazırlanmasında ve/veya ticari aydınlatmanın seçilmesinde destek sağlayabilir.

 

Sürdürülebilirliğe odaklanma

Belirli bir organizasyonun seçilmesi söz konusu olduğunda, hem çalışanlar hem de müşteriler için sürdürülebilirlik giderek daha belirleyici bir faktör haline gelmektedir. Aydınlatma, sürdürülebilir LED aydınlatmaya odaklanarak buna katkıda bulunabilir. Özellikle bir kuruluş hala halojen veya akkor ampul kullanıyorsa, burada sağlanacak avantajlar vardır. Halihazırda LED aydınlatma kullanılıyorsa, enerji tüketimini daha da azaltmak için akıllı entegrasyon seçilebilir. Bu ışıklar otomatik açılıp kapanabilir, uzaktan kontrol edilebilir ve diğer akıllı cihazlarla entegre edilebilir. Bu, her şeyin merkezi olarak yönetilmesine imkan tanır.

 

QAZQA Professional

QAZQA Professional ürün grubumuz, gömme ve yüzeye monte spot lambaların yanı sıra çok çeşitli ray aydınlatması içerir. Vurgulu aydınlatma eklemek veya dolaylı ışıkla yaratıcı bir şekilde çalışmak için mükemmeldir. Bir ticari müşteri olarak, QAZQA Professional ürünlerinde özel indirimlerden yararlanacaksınız!


  • Her zaman en düşük fiyata!
  • QAZQA Professional'da özel indirim