Kimlik

Ad: Lamp en Licht Online B.V., acting under the name of "lambaveaydinlatma.com.tr"

İş adresi: Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar sk. Uygur İş merkezi no: 4 iç kapi no: 2 Beşiktaş Istanbul

E-posta adresi: [email protected]

Ticaret Odası Kayıt numarası: 458858-5

KDV numarası: 3871350518

MERSIS numerasi: 0387135051800001

 

Fiyat ve bilgiler

Listelenen tüm fiyatlara KDV dahildir ve bunlar, bariz programlama ve yazım hatalarına tabidir. Ekran kalitesinden kaynaklanan (renk) değişikliklerinden sorumlu değiliz. Fiyatlara nakliye masrafları dahil değildir. Herhangi bir nakliye ücreti alınırsa, bu açıkça ve sözleşme yapılmadan çok önce belirtilecektir.

 

Anlaşmanın icrası

Sözleşmenin akdedilmesinden çok önce, siparişin teslim edilme şeklini ve süresini açıkça belirten bilgiler web sitesinde yayınlanacaktır. Siparişler her durumda 30 gün içinde teslim edilecektir. Bazı mallar (zamanında) teslim edilemezse, bu size bildirilecektir. Bu durumda yeni teslimat tarihini veya sunulan alternatifi kabul edebilir ya da da anlaşmayı ücretsiz olarak feshedebilirsiniz. Taşımanın deniz yoluyla yapılması gerekiyorsa ve dolayısıyla önemli nakliye maliyetlerine neden oluyorsa, belirli yerlere veya belirli alanlara teslimat yapmama hakkımızı saklı tutarız.

 

Cayma hakkı

Bu sözleşmeyi 30 gün  içinde herhangi bir sebep göstermeksizin feshetme hakkına sahipsiniz. İptal süresi, son malın fiziksel zilyetliğini sizin veya taşıyıcı dışında ve sizin tarafınızdan belirtilen üçüncü bir kişinin edindiği günden itibaren 30 günsonra sona erecektir.

İptal etme hakkını kullanmak için, bu sözleşmeyi iptal etme kararınızı bize açık bir beyanla (örneğin, posta, faks veya e-posta yoluyla gönderilen bir mektup) bildirmelisiniz. Ekteki model iptal formunu kullanabilirsiniz, ancak bu zorunlu değildir.

Lamp en Licht Online B.V.

Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar sk. Uygur İş merkezi no: 4 iç kapi no: 2 Beşiktaş Istanbul

[email protected]

İptal tarihini karşılamak için, iptal hakkının kullanımına ilişkin iletişiminizi iptal süresi dolmadan göndermeniz yeterlidir.

 

İptalin etkileri

Bu sözleşmeyi iptal ederseniz, fazla gecikmeden ve her halükarda bu sözleşmeden cayma kararınızın bize bildirildiği günden itibaren en geç 14 gün içinde teslimat masrafları da dahil olmak üzere sizden alınan tüm ödemeleri (bizim tarafımızdan sunulan en ucuz standart teslimat türünden farklı bir teslimat türü seçtiğinizde ortaya çıkan ek maliyetler hariç) size geri ödeyeceğiz. Aksini açıkça kabul etmediğiniz sürece, geri ödemeyi ilk işlem için kullandığınız aynı ödeme yöntemini kullanarak yapacağız; her halükarda, bu geri ödeme sonucunda herhangi bir ücret ödemezsiniz. Erken olan dikkate alınarak, malları geri alana kadar veya siz malları geri gönderdiğinize dair kanıt sağlayana kadar geri ödemeyi durdurabiliriz.

Malları fazla gecikmeden ve her halükarda bu sözleşmeden çekildiğinizi bize bildirdiğiniz günden itibaren en geç 30 gün içinde geri göndermeli veya bize teslim etmelisiniz. Malları 30 günlük süre dolmadan önce geri gönderirseniz son teslim tarihi karşılanmış olur. Malları iade etmenin doğrudan maliyetini karşılamanız gerekecektir. Malların yapısını, özelliklerini ve işlevlerini belirlemek için gerekli olanın dışında kullanımdan kaynaklanan değer kaybından yalnızca siz sorumlusunuz.

 

Ödeme

Ödeme, sipariş işlemi sırasında ve uygun olduğunda web sitesinde belirtilen ödeme yöntemi kullanılarak yapılmalıdır. Ödeme yükümlülüğünü yerine getirmemeniz durumunda, sizi bu konuda bilgilendireceğiz ve ödeme yükümlülüğünü yerine getirmeniz için size 14 gün daha süre tanıyacağız. Bu 14 günlük süre içinde ödeme yapmazsanız, borçlu olduğunuz tutar üzerinden yasal faiz borcunuz olacak ve tarafınıza yapılan yargısız tahsilat masraflarını tahsil etme hakkına sahip olacağız.

Ödemelerin tahsilatı için FittinQ B.V.'nin (CoC 17208874, Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert) konsolide hesabı kullanılır.

 

Garanti ve uygunluk

Bizden sipariş verirken, yasal garantiye hakkınız vardır. Malların belirtilen özellikleri ve beklediğiniz kalite gereksinimlerini karşıladığını garanti ediyoruz.

 

Şikayetler

Bir şikayetiniz varsa, lütfen en kısa sürede bize bildirin (yukarıdaki iletişim bilgilerine bakın). Şikayetinizi mümkün olan en kısa sürede ele alacağız ve 14 gün içinde anlamlı bir yanıt alacaksınız. Şikayetinizin ele alınma şeklinden memnun değilseniz, şikayetinizi Avrupa ODR Platformuna (http://ec.europa.eu/consumers/odr/) da gönderebilirsiniz.

 

Nihai hükümler

Anlaşma Hollanda yasalarına tabidir. Bu yasa seçimi, ikamet ettiğiniz yerde zorunlu yasa uyarınca sahip olduğunuz korumaya halel getirmez. Zorunlu yasalar aksini öngörmediği sürece, sizinle yapılan anlaşmadan doğan herhangi bir ihtilaf, şirket merkezimizin bulunduğu bölgedeki yetkili Hollanda mahkemesine götürülecektir.